Najciekawsze miejsca w Malezji dzięki którym, wakacje będą niezapomnianą przygodą.

Szybko rozwijająca się Malezja, to raj dla każdego turysty. Prócz ogromnych drapaczy chmur, zatłoczonych ulic i pysznego jedzenia, na spragnionych wrażeń turystów czekają tu liczne atrakcje turystyczne i miejsca, które umilą pobyt.
Dla osób, które po raz pierwszy chcą zwiedzić Malezję, wybranie najlepszych atrakcji może być nie lada wyzwaniem, no bo na co zdecydować się, gdy w pobliżu jest tyle ciekawych miejsc?

Malezja co warto zobaczyć będąc tu po raz pierwszy.

Najciekawszym i najchętniej odwiedzanych przez turystów miejscem w Malezji jest wieża widokowa Menara w Kuala Lumpur. Ta wyjątkowa budowla, otwarta została w 1996 r. a jej całkowita wysokość wynosi 421 m. Dzięki udostępnieniu jej dla zwiedzających, z tarasów widokowych Menara podziwiać można panoramę stoli Malezji.
Kolejnym miejscem, idealnym dla osób chcących odpocząć jest Kota Kinabalu. To wyjątkowe miasto jest bardzo dobrze rozwinięte. Turyści wypocząć mogą tu na słonecznej plaży, wybrać się w rejs krajoznawczy lub spędzić aktywnie czas, nurkując i przyglądając się tutejszym rafom koralowym. Z racji wielu atrakcji turystycznych, Kota Kinabalu jest jednym z głównych kierunków turystycznych w Malezji.
Trzecią już propozycją, spędzanie czasu na Malezji jest plantacja herbaty. Porośnięte krzewami herbacianymi wzgórza, tworzą niebywale piękny krajobraz, wprost idealny jako plener sesji zdjęciowych. To kolejny punkt na turystycznej mapie Malezji.
Ostatnia już propozycją jest Pływanie z rekinami czyli Snorkeling Na Pulau Payar. Ta wyjątkowa atrakcja cieszy sie ogromny zainteresowaniem. Można oglądać nie tylko piękne, kolorowe ryby, ale również pływać z rekinami. Snorkeling Na Pulau Payar.jest doskonałym miejscem edukacyjnym, w którym w przyjemny sposób przyswoimy wiedzę na temat tutejszej fauny oraz flory.
Niezaleznie od tego, czy lubisz aktywnie spędzać czas, czy jesteś osobą, która marzy o piaszczystych plażach, Malezja będzie odpowiednim miejscem na spędzenie wymarzonego urlopu. Różnorodność atrakcji sprawi, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, a liczne atrakcje dostarczą wspaniałych wrażeń.